Baza wolontariuszy


Wolontariuszka w Fundacji Centrum Aktywności Twórczej oraz w Fundacji "Dr Clown"

Wolontariuszka Fundacji „Niesiemy Nadzieję” , „WOŚP”, „Mimo Wszystko", „Wolontariat Wielkopolski” i Młodzieżowego Centrum Profilaktyki „Alternatywa”.

Ukończona 2 letnia szkoła policealna w kierunku Technik Informatyk, ministrant w klasztorze o. o. Franciszkanów we Wschowie (służba liturgiczna), i w tych dwóch kwestiach mogę pommóc

Witam
W skrócie bez pomagania innym nie potrafi żyć. Jestem osobą otwartą, komunikatywną i godną zaufania. Lubi się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia. Postawione sobie cele realizuję zawsze na 100%. Moją pasją jest informatyka.

Wolontariuszka w Fundacji "Dr Clown"

Jestem uczniem liceum, już od dawna szukającym opcji wolontariatu. Mam zdolności w języku angielskim (zwłaszcza rozbudowane słownictwo). Nie boje się pracy fizycznej, ani za biurkiem. W jestem dyspozycyjny w godzinach pozaszkolnych oraz w prawie każdy dzień wolny. Interesuje się naukami ścisłymi oraz informatyką. W wolnym czasie lubię pojeździć na rowerze i wyjść ze znajomymi.

Jestem uczennicą Gimnazjum.
Jestem pracowita, sympatyczna, mam dobry kontakt z ludźmi i zwierzętami.
Uczę się dobrze. Lubię pomagać sprawia mi to satysfakcję i jest czymś lepszym niż spędzanie czasu na czymś bezużytecznym. Mogę dodać, że jestem osobą godną zaufania.
Mogłabym pomóc w:
- odrabianiu lekcji
-pomoc zwierzętom
-zajmowanie się (czytanie, zabawa itd.) maluchami
-pomoc w przeróżnych zbiórkach, projektach i innych.

uczę się języka migowego (poziom podstawowy)
interesuję się ... wieloma rzeczami zaczynając od zwierząt kończąc na nauce - jestem ciekawa świata i ludzi myślę, że z tym powiążę swoją przyszłość. :)

Dobrze znam język angielski, całkiem nieźle się uczę. Uwielbiam zwierzęta i kontakty z ludźmi. Mam nadzieję pomagać w wielu akcjach.

Wolontariuszka CAT.

Jestem młodym energicznym pomocnym chłopakiem
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu Leszczyńskie Centrum Wolontariatu
Leszczyńskie Centrum Wolontariatu działające
przy Fundacji Centrum Aktywności Twórczej
tel: +48 883 991 128, e-mail: karolina@fundacja-cat.pl

Platforma www.lcw.leszno.eu uruchomiona
przy dofinansowaniu Urzędu Miasta Leszna
Wykonanie i hosting: www.halpress.eu

Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.